Magazyny do wynajęcia

Posiadamy atrakcyjne powierzchnie magazynowe do wynajęcia w korzystnej lokalizacji – w pobliżu autostrady A1 i z łatwym dojazdem do DK1

Park magazynowy GRALA to nowoczesna przestrzeń dla firm szukających magazynów w dogodnej lokalizacji. Szereg udogodnień i możliwość dowolnego łączenia dostępnej przestrzeni gwarantuje dopasowanie do potrzeb i wygodne użytkowanie przez cały okres najmu. Postaw na korzystny wynajem magazynów i rozwijaj swój biznes bez zbędnych inwestycji.

Prosty dojazd

Magazyny GRALA Park położone są w gminie Ksawerów, skąd w prosty sposób dojedziesz do DK1 i autostrady A1. Obszerny, wyłożony kostką brukową parking ułatwi manewrowanie na placu i rozładunek towaru.

Gwarancja bezpieczeństwa

Teren magazynów jest ogrodzony oraz pod ochroną. Każde pomieszczenie posiada wysokiej klasy monitoring, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hali.

Elastyczne przestrzenie

Dowolnie konfiguruj magazyny i wynajmij przestrzeń zgodnie ze swoimi potrzebami i nie martw się o bezpieczeństwo towaru. A to wszystko w wygodnym, comiesięcznym czynszu.

Park Grala - powierzchnie magazynowe do wynajęcia

Wynajmij nowoczesne powierzchnie magazynowe od 176 m2. Zadzwoń!

693 469 066

Grala Park - plan przestrzeni magazynowych do wynajęcia

Magazyny GRALA Park znajdują się przy ulicy Chmielnej 2 w Woli Zaradzyńskiej w gminie Ksawerów (woj. łódzkie), niedaleko Pabianic. Lokalizacja pozwala na komfortowy dojazd do magazynów i możliwość ominięcia Łodzi oraz swobodne wyruszenie w dalszą trasę, bez uciążliwych korków.

    • wysokość pomieszczenia od 5,40 m do 6,80 m
    • automatyczna brama garażowa o wymiarach 4,60 m x 4,30 m
    • niepylna posadzka
    • wjazd na poziomie „0”
    • powierzchnie już od 176m2

Park GRALA

Wola Zaradzyńska,
ul. Chmielna 2,
95-054 Ksawerów
woj. łódzkie

Zobacz lokalizację magazynów

Biuro wynajmu

Wola Zaradzyńska,
ul. Chmielna 4,
95-054 Ksawerów

email: magazyny@grala.com.pl
telefon: 693 469 066
osoba kontaktowa: Bartłomiej Grala

Comments are closed.

back to top